Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Segítene nekem valaki a...

Segítene nekem valaki a színtípusom meghatározásában?

Figyelt kérdés

Sajnos nem egyértelmű számomra, és tudom hogy max kép alapján lehetne megmondani de azért megpróbálom leírni a külsőmet.

A bőröm sárgás árnyalatú.

A szemem lakáson belül mohazöld, napfényben olyan sárgás-zöld mint a macskáknak.

A természetes hajszínemet én nem tudtam megállapítani, párom szerint gesztenyebarna, én azt mondanám hideg árnyalatú közepesen sötét barna.

Nincsenek szeplőim, cserébe jó karikásak a szemeim ami nem a 12 órázásnak köszönhető, már gyerekkoromban is ott voltak a karikák.

Sokat festem a hajam, szerintem és a többség szerint ez a három szín áll a legjobban: koromfekete, platinaszőke és tűzvörös. A legborzasztóbban a sárgásabb árnyalatú szőke, a rézvörös és a világosbarna hajszín állt...

Általában fekete ruhákat hordok, de sokan mondják hogy jól áll a királykék is, a vörös, illetve az élénk rózsaszín. A tompább színekben (mint a barack, a bézs vagy a halványsárga) úgy nézek ki mintha minimum beteg lennék...

Illetve nem tudom ez fontos infó-e, de (szerintem) nekem jobban állnak a kontrasztos színek (pl. fekete-fehér) mint a monokróm... abba olyan unalmasan nézek ki.

Sminknél is azt vettem észre, hogy szememnél a fekete, számon a bordó vagy barnás színek állnak jobban. Egy halvány rózsaszín vagy barackszín jobb esetben meg se látszik rajtam, rosszabb esetben sápaszt....


2023. okt. 7. 22:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!