Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zara üzletekben milyen rádió...

Zara üzletekben milyen rádió vagy zene válogatás szokott szólni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 14. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én azt vettem észre hogy egy lejátszólista megy ( lehet spotify) hogy ne legyenek reklámok stb nem a petőfit fogják benyomni.Összeválogatják a mai legnagyobb slágereket és az megy szépen lejátszólistáról.
2023. okt. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja mondjuk én is ilyesmire gondoltam, csak ma volt egy jó zene bent és nem bírtam shazamozni..
2023. okt. 14. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen , néha nehéz shazamozni nekem sem jön mindig össze :(
2023. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Központilag küldik, jogi okok miatt.
2023. okt. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen fajta zene volt?
2023. okt. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem szerintem pop újdonság lehetett, ilyen gyors szövege volt, talán női előadótól, azt tudom hogy az utána következő szám mi, és hogy pontosan dátum szerint mikor volt. tegnap 10.14.-én, kb 14:30-40 közt. És aztán "Rêve - CTRL + ALT + DEL" zene ment
2023. okt. 15. 11:53
 7/7 A kérdező kommentje:
A gond hogy annyira zúgott a mozgólépcső is, hogy a szöveget egyáltalán nem hallottam, meg a refrénje ment ami valami ismétlős szöveg volt ezért sajna az sincs hogy az alapján megtaláljam. :D
2023. okt. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!