Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Geneve Italy 18k-tos aranyór...

A Geneve Italy 18k-tos aranyórákról mi a vèleményetek?

Figyelt kérdés
Több becsüs meg èkszerüzlet weboldalán làtok ilyen Geneve 18k-os arany órákat, milliós tételben. Ezek megérik az árukat, vagy pedig csak ilyen túlárazott, parasztvakító divatszarok?

2023. nov. 11. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezek az "ékszerbolti órák". A tok és szíj arany, benne valami gagyi, esetleg közepes szerkezet. Mint arany értékes (HA valóban arany!), de mint óra, semmit nem ér.
2023. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2023. nov. 11. 23:07
 3/7 budai_lány válasza:
100%

Nyilván ha hiteles értékesítőtől rendeled akkor maga az arany az értékes benne (és nem hamis) viszont a szerkezet az biztos, hogy nem prémium minőségű.


Na most ezt úgy képzeld el, hogy vannak például Rolex, Patek stb... órák, amik arany borításúak, így önmagában az arany ér pár milliót és ha beletesznek valami hitvány szerkezetet akkor ezt árulják nagyjából 3-5 millió körül. Viszont ha ezek prémium szerkezettel rendelkeznek akkor akár a tízszeresét is éri, az ilyen órák szoktak már több tíz vagy százmilliós tételbe kerülni, ahol az óra értékét a lelkivilága azaz a szerkezete adja.

2023. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.


Ja, jót írtam.

2023. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat. Igen gondoltam, hogy nem egy brend óra, viszont èkszerórának gondoltam. :)
2023. nov. 12. 00:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit linkeltél az 14kt nem 18. Mellesleg ennyiért órát is kapni akkor miért vennél egy noname kínai sz@rt ami egyébként szinte biztos hogy csak futtatott réz.
2023. nov. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kerüld őket ezek kamu órák
jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!