Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen arab (nőies) parfümöket...

Milyen arab (nőies) parfümöket szerettek használni?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam meg videókban láttam, hogy mennyire dicsérik az arab parfümöket. Legtöbbször Lattafa, Asdaaf, Ard Al Zaafaran stb. Egyik férfi ismerősömnek van egy Lattafa parfümje és egész nap éreztem az illatát, nem fullasztóan csak finoman. Reggel fújt magára kettőt és az kitartott egész estig. Mindenhol dicsérik mennyire tartósak.

Szóval ezért most bújom a netet, és szeretném itt is megkérdezni, van-e bevált arab parfümötök, ha igen, melyik az és mennyire tartós?



2023. nov. 19. 16:16
 1/1 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem Lattafa-tól a Raghba van meg, nagyon szeretem. Kb. az az egyetlen olyan illatom, ami édes és fel lehet fújni nyáron anélkül, hogy tömegoszlató fegyver válna belőle.
2023. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!