Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbelővés utáni kezelés....

Fülbelővés utáni kezelés. valamit nem csinálok jól?

Figyelt kérdés

sziasztok!


szóval, pénteken és a mai nap folyamán (kedd) ki lőttem a 2. illetve a 3. lyukat a fülembe . aliexpressről rendeltem ilyen fülbelővő eszközt, persze mindent fertőtlenítettem ahogyan csak tudtam.

nagyon kiváncsi vagyok a véleményetekre, hogy normális-e ahogyan kinéz, nem rontottam el semmit, illetve pár tippet szeretnék az utókezelésre.

eddig octenisepptel fújom/fújtam napi 2x 3x és forgatni is szoktam.

eléggé kellemetlen mikor hozzá érek.

a harmadik lyuk az kicsit fentebb van.

nem tudtam normálisan fotózni, nézzétek el légyszi [link]

[link]



nov. 21. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami azt illeti, alis, sheines cuccok elég gyagyik, még ha le is fertőtlenítettél mindent rendesen. Ma még normális amúgy ha kellemetlen, fújjad, óvatosan forgathatod. Ha mondjuk egy 1,5 vagy 2 hét után is fáj az lehet árulkodó.
nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez nem az a válasz lesz amit vársz.


Nem letolni meg fikázni akarlak, hanem, hogy megértsd mi a baj, szal leírom részletesen.



Sajnos olcsó húsnak híg a leve. Ez nem lesz

minõségi ékszer, és mivel kõ van benne fizikailag lehetetlen rendesen sterilizálni, hiszen ezek felrobbanak a kemencében. Köves ékszert csak gyógyult piercingbe lehet.


Az a fülvelövõ kütyü nem szúr, hanem trancsíroz.

Vágtál már tompa késsel kenyeret? Mert ez kb ugyanaz, csak élõ bõrön.


Egyrészt az az ékszer amivel lõtted, nem elég hegyes-éles, szóval inkább erõvel mint éllel üti át a szövetet. Ez meg több trauma, nagyobb esélye van hegesedésnek, illetve problémás hegek kialakulásának.



Az szögek se jók, nekem úgy tûnik, nagyon egymáson van a kettõ, és a pillangó hátlap miatt is van egy csomó olyan felület, amin meg tud ülni az alvadt vér, szennyezõdések is.


Az meg nem véletlen, hogy felelõs piercer egyszerre max 2-3 lukat csinál egyszerre, mert a test minél több a trauma, annál nehezebben regenerálódik. A piercing türelem játék, senki nincs tele Keddrõl Péntekre.


Legalább csak az egyik oldalon van? Vagy mindkettõben van két friss piercing? Mert az noná, hogy mérges lesz.


Alszol rajtuk? Mert azt sem nagyon kéne.



A tanácsom az lenne, szedd ki õket, várj 3 hónapot és piercerrel szurasd újra. Titanium ékszerrel.

nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

update: teljesen begyógyult mindegyik, sokáig fújtam octeniseppttel, már egyáltalán nem fáj szerencsére.

:)

jan. 2. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!