Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ÁZSIA...

Mi a véleményetek az ÁZSIA CENTERRŐL? Tapasztalat, tippek?

Figyelt kérdés
most készülök elmenni..pénteken.mit ajánlotok,mit nézzek meg/ne?mi éri meg nagyon?milyen boltot ajánlasz?
2010. okt. 20. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, minden boltban ugyanazt árulják...
2010. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jók a csizmák a farmerek, parfümök, sminkcuccok(ázsiában féláron vettem meg az 5000es loreal mineral alapozót), boltot nem igazán tok mondani, mert szinte midenhol u.az van ezért érdemes jól körülnézni, ha vmi tetszik továbbmenni hátha a kövi üzletben olcsóbb.

A felsők leginkább műszálasak, de már vettem ott egyberuhát.

A WC-t ne használd, mert hallani dolgokat...

2010. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jah és csizmákról annyit, h most kb. 5500Ft körül van és én tavasszal 3500ért vettem, viszont a többi üzlethez képest (árkád, westend) még mindig olcsóbb és kb. u.azok vannak
2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen!jöhet még válasz!:)

és árban kb. mennyi egy nadrág,meg a csizmák?

2010. okt. 20. 17:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem olcsó. Egy egyszerű kinaiban olcsobban kapod meg a cuccokat mint ott.Ráadásul, minden kis üzlet/bolt olyan 3*3 méter nagyságú, de még igy is a nyomomban van legalább 3 eladó, hogy azt lessék mikor lopok..:O:O
2010. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az h be nem tenném a lábam oda.:S
2010. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez amúgy merre van? :$
2010. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
előttem válaszoló: [link]
2010. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem se jön be, mert mindenhol ugyanazok a gatyák vannak, de drágán. azt hittem, mikor először mentem, h olcsóság kánaánjába fogok belépni, hát de nem. A ruhákon kívül egyébként van, ami tényleg olcsóbb, azért megéri bemenni.
2010. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Max körömlakkért éri meg elmenni oda meg egyéb ilyen bizbaszokért, de sminkcuccot tuti nem vennék ott:S
2010. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!