Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok őszinte véleményt...

Tudnátok őszinte véleményt mondani a testemről? 22/F

Figyelt kérdés

Igazából én meg vagyok elégedve magammal, nem akarok testépítő lenni, rendszeresen edzek, de inkább csak kardiót.

Kíváncsi vagyok hogyha egy leányzó/nő rám nézne, mit gondolna így első pillantásra. De férfiak véleményét is várom.

Csak hogy reálisabban lássam magam.


Feszítős:

[link]


Nem feszítős:

[link]



nov. 29. 23:47
A kérdező szavazást indított:
+
0
-
20 szavazat
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ezt a testet pulóveren de még pólón át sem lehet észrevenni.

Ha strandon vagy, olyan átlagos a sok között. Ha jó az eszed és a személyiséged azzal már előrébb vagy.

nov. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ha úgy nézzük ez pozitívum. Mert amit észre lehet venni, az már sörhas.
nov. 30. 00:05
 3/37 A kérdező kommentje:

Jaa félreértettem. Úgy gondoltam, hogyha meglátnák a strandon van esetleg már az ismerkedés abban a fázisában lennénk, hogy szóbán.

Gondolom utóbbi esetben már nem mondja azt, hogy ja bocs mégse kellesz.

De persze nem úgy gondoltam, hogy meglátnak az utcán pólóban, mert akkor pólós képet küldtem volna.

nov. 30. 00:08
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tetszik
nov. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
19%
Csoffadt
nov. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Rendben van 😊
nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
24%

Picit lehetnél izmosabb női szemmel nézve, viszont ez egy jó kiindulási alap hozzá.

23/N

nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Six Pack
nov. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Ennél izmosabb nem leszek, mivel kardiózok. Futok leginkább. Lábam talán irreálisan izmos a testemhez, de ha sok izom lenne rajtam az rontaná a hatékonyságom.
nov. 30. 10:17
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló alakom van, igazából nem volt különösebb gondom lányok terén. Persze akiknek a nagyon kigyúrt vagy épp mackós alak az ideálja, nyilván nekik nem tetszik/tetszek, de hát nekem se tetszik minden lány... Nem lehet mindenkinek megfelelni.

Én se akartam sose kigyúrtabb lenni és nem is szeretnék. Ahogyan zsírt felszedni sem.

nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!