Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a Temu?

Mennyire megbízható a Temu?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni ruhákat onnan.

Ha olyan a minősége mint a Shein-es ruháknak vagy a Wish-esnek, akkor nincs vele semmi problémám.

Attól félek, hogy nem fog ideérni karácsonyig ,ha mondjuk 6-án megrendelem. Karácsonyra néztem ki egy-két pulóvert. Kb 60 ezer forint lenne az egész családnak.

Ha nem ér ide akkor nem tudom visszakérni a pénzt majd, csak januárban, mert azt olvastam ,hogy 30 nap után lehet.

Meg merjem rendelni? Használta már valaki ezt az appot?

Jók a ruhák? Ki ér? Nem húznak be?



dec. 5. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendeltem a temuról még mert csak rosszat hallottam róla mind a kiszállításról mind az esetleges pénznyelésről és csomag meg sehol..pedig havi vásárló vagyok a sheinen de a temut azt nem merem.Inkább rendelj sheinről.Én azt gondolom hogy ott még olcsóbbak is a termékek.
dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, eleve hogy adatokat bányásznak, pofátlanul.


És tényleg csomó embernek ellopta a bankkártya infóját,

dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút esélyes hogy már nem ér ide időben.
dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem értettem hogy minek kell mindig az újabbnál újabb kínai kamu oldalaknak ajándékozniuk a pénzüket a proliknak amikor ott van az a 2-3 jól bejáratott viszonylag megbízható oldal.
dec. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az arakat ugy irjak ki,hogy meg a vesszo utani azsmjegyet is oda kene szamolnod. Kibalasnal egy tizedessel

Kevesebbert lstod a cuccokat.


Pofatlanok nem rendelek toluk.

dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!