Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a heterokrómia?

Szerintetek szép a heterokrómia?

Figyelt kérdés

Heterokrómiás vagyok, és nagyon utálom. Sokat csúfoltak miatta, leginkább azzal, hogy korcs vagyok a szemem miatt. Szerencsére már elmentem egy egyetemre, ahol senki nem csúfol, de attól még nagyon nem szeretem a szemeimet. Szerintetek szép a heterokrómia, vagy nem?


Ui.: Az egyik szemem tengerkék, a másik meg mogyoróbarna.



2023. dec. 15. 21:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek :)


Igen, még oviban és általánosban csúfoltak, de a gimiben is előfordult. De örülök, hogy a többségnek tetszik :)

2023. dec. 16. 11:32
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem különleges. Sokaknak bejön, de persze sokaknak nem. Nekem is van amúgy, csak nem feltűnő mert az egyik szemem mogyoróbarna a másik sötétbarna. Alig pár ember vette észre életem folyamán. Nyilván a tiéd nagyon látványos. Hidd el, sokak irigykednek rád!
2023. dec. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ó! Nagyon örülök, hogy van más is, aki heterokrómiás! Te szereted?
dec. 17. 10:04
 14/17 anonim ***** válasza:
48%

Ahjjj nagyon szép 😭😍 Különleges 😭


Irigyellek.

dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#13 Én szeretem, mert amúgy full átlag fejű, barna hajú, barna szemű nő vagyok. Legalább ennyi különlegesség van a külsőmben. De mint írtam nekem azért annyira nem extra, mert ezt a pár árnyalat különbséget a két barna között nagyon kevesen veszik észre.
dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem akkor is különleges :)

Köszi mindenkinek, ment a zöld!

dec. 18. 16:11
 17/17 anonim ***** válasza:
Szép nagyon!
dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!