Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak azért kormoshoz járni,mer...

Csak azért kormoshoz járni,mert viszonylag jó társaság?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve járok ehhez a kormoshoz,viszonylag elvagyunk.

Máshová nem igazán járok,csak ritkán.

Néha úgy érzem,hogy csak azért járok kormoshoz,hogy ne legyek bezarkozva.

A másik problémám az,hogy általában minta nélküli kormeim vannak,kővel,vagy anélkül,de semmi bonyolult és a legkisebb méret

Ez egy kicsi városban van,és háznál dolgozik a kormos,ez 6500 forint..

Néha figyelmetlen,és nem olyan alapos..

Járjak hozzá tovább,csak azért mert kicsit jól érzem magam nála?



dec. 19. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne. Olyanhoz járj, aki a jó társaság mellett még jól is dolgozik
dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez nagyon drága, főleg azért, mert nem is mindig alapos. Jó társaság lehet olyan is, aki jól dolgozik.
dec. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagyok megelégedve a munkával, máshoz megyek. Az is jó társaság lesz. Mondjuk én csak fodrászhoz járok.
dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy másik körmöst, lehet ő ugyanezért az árért jobb munkát végezne és vele is jól éreznéd magad. (Majdnem) mindenki kedves lesz és fog veled beszélgetni, hiszen fontos, hogy a vendég ilyen téren is elégedett legyen és visszatérjen.
dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Hat pedig nagyon is olcsonak szamit ennyiert, ezt csak azert irom, mert szamits arra, ha valtasz, akkor az dragabb is lesz.

Foleg,ha talalsz egy normalis kormost, aki szepen dolgozik.


En valtanek, mert silany munkaert mondjuk 0 forintot fizetnek, ha engem kerdezel.

dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Háznál,egy kis városban,a város szélén,ami mindentől messze van,azért én ezt nem érzem olcsónak.

De igen,tudom,hogy másnál drágább is lehet

De ha normális a munkája akkor inkább azt fizetem :/

dec. 20. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
56%

Mert a kormosnek attol olcsobb a kenyer, hogy kisvarosban dolgozik? :D


Az anyagokat o is pont ugyanannyiert veszi, mint barki mas. De persze, ertem, esetleg annyi hasznot nem kereshet rajta, de gondolom ezert is ilyen olcso, mert nem ugyes es ezt tudja is.

dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A kutya sem mondta,hogy olcsóbb a kenyér :D

De ne kérjen már annyi pénzt el,az olcsóbb alapanyagokra,mint egy olyan kormos,aki tényleg a minőségi és drága dolgokkal dolgozik

dec. 20. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is ker el.
dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Én is hasonló okból járok prostituáltak, csak a feleségemnek nem merem megmondani.
dec. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!