Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tapasztalatok az intim női...

Tapasztalatok az intim női piercingről? (Tehát, ott alul. ) Mennyire fáj közben, Utána? Mennyi idő alatt gyógyul stb? Vérzik e?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
jajj nekem volt, és imádtam. hát nekem szurival érzéstelenítette a srác, az eléggé kellemetlen volt, és várt kb két percet, hogy hasson, nem volt elég, szóval amikor a szúrás végére ért akkor is fájt egy picit, de tényleg nem nagyon, kibírható. utána egyáltalán nem fájt. azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt gyógyult be, és nem vérzett. és nem bántam meg!
2010. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minimálisan vérzik. van akinél abszolút nem.

Attól függ mien fajtát akarsz ezeknél mind különböző a fájdalom. utána akk fájhat ha vmi beleakad v befülled a sunád de olyankor csak csíp 1kicsit ahogy tudom.

1hónap múlva már eljut ahhoz a ponthoz h nem igényel különösebb figyelmet.

18/F

2010. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:)köszi szépen.Szerintetek melyik a legjobb?
2010. okt. 21. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Princess Albertina
2010. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Húh,ez elég vad!:-D
2010. okt. 21. 22:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnézegettem a képeken,nekem a Vertical Clit Hood tetszik a legjobban!Arról esetleg vélemény??És amugy könnyen lehet tisztitani?Nem fertőződik el könnyen?
2010. okt. 21. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
A vizelet az vmennyire fertőtleníti. így nem kell nagyon foglalkozni vele ha egyébként is ápolt vagy:)
2010. okt. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
.
2010. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Christinam van. Kibírható volt, fagyasztotta. Utána elvileg nem lehetett volna fürödni Balcsiba, nos én már másnap mentem... kb 2hét alatt be is gyógyult.
2010. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!