Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyen fogkefét...

Hol lehet ilyen fogkefét kapni Keszhelyen?

Figyelt kérdés

Ha megrendelnénk akkor is már csak jövőre jönne ki.


[link]



dec. 24. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tom, ez baromi fura, még az életbe nem láttam ilyet 😂


Még alvázat is mos, meg minden?

dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]



Csak vibrál és világít. Nem helyettesíti megbízhatóan a hagyományos fogmosást, és időpocsékolás, ha a módszerek váltogatására gondol.


Ez a fogkefe 3 használat után eltört. Egyáltalán nem mosott fogat. Totális pénzkidobás volt. Ne higgy a hype-nak.


Ez a baromság teljesen használhatatlan. Egyáltalán nem csinál semmit, csak zümmög. Állítólag három különböző beállítása van, de az intenzitása nem változik, és nem dörzsöli a fogakat és nem stimulálja az ínyét. Költse a pénzét másra, bármi másra.


EZ AZ EGY BÜNTETŐ GIZMO, AMI NEKEM EGYÁLTALÁN NEM MŰKÖDIK.

GONDOLJON A PHILIPS VAGY ORAL-B-RE, VAGY EGY RÉGI DIVATÚ FOGKEFERE.


Micsoda szemét!!! Ez a dolog egyáltalán nem csinál semmit!! Csak valami búgó hangot ad ki és világít!! Nem hiszem el, hogy ezt vettem!! Teljes átverés, ne pazarolja a pénzét.


Ettől nem lesznek tiszták a fogak. Ne vásárolja meg ezt a terméket.


Ezt a fiam születésnapi ajándékára kaptam, és nagyon csalódottak vagyunk. A törött angol utasításokat gyakorlatilag lehetetlen megérteni. A szilikon sörtékkel ellátott szájrész (törzs) valójában egyáltalán nem mozog. A készülék úgy rezeg, mint a mobiltelefonja. A fogkrém és a fehérítőrudak olyan szagúak, mint a vegyszerek, amelyeket nem venne a szájába. Nem kényelmes a szájban tartani. Lehet, hogy ha egy ideig szeretné kipróbálni, akkor lehet, hogy észreveszi a különbséget, vagy nem. A habos fogkrémet és a fehérítő pálcikákat legalább menta ízesítéssel lehetne elfedni a szörnyű vegyszerszagot.



Én nem erőltetném ezt a hulladékot. 10 ezerért vegyél inkább egy szokványos szónikusat, pl:

[link]

dec. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!