Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid köröm ápolása?

Rövid köröm ápolása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet az, hogy borzasztóan béna vagyok körömápolás tekintetében, nem igazán volt ezt ki megtanítsa nekem.


Röviden és kereken szeretem tartani a körmeimet, nem szeretem magamon a hosszú körmöket. Általában csak levágom és lereszelem, NAGYON rövidre. Tudom hogy túl rövid, igyekszem normálisabb hosszúságúra hagyni, de valahogy mindig elbénázom, sose lesz szimmetrikus vagy szép.


Aztán nem tudom mit kezdjek a köröm körüli bőrrel. Nem vágom nagyon be a körmöm, nem szokott benőni, de attól még sokszor elég nagy ott a haszontalan bőrrész vagy hogy hívják. Ha túl rövidre vágom, egy hét után hámlas lesz a körmök körül, az se szép.


Kérlek ne ítélkezzetek.


Szóval valami videót vagy útmutatást keresek, hogyan lehetnének normálisan kinéző, esztétikus rövid és kerek körmeim.


Köszönöm



jan. 6. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:

' Helyes körömreszelés


körmét mindig úgy reszelje, hogy a körömre merőlegesen tartja a reszelőt, mivel így nem vékonyítja el. A reszelővel ne haladjon teljesen jobbra, majd visszafelé, hanem válassza ki az egyik irányt és ne térjen el tőle. '


Illetve talaltam neked egy jo videot, ami a 6 p 35 mp-ig vonatkozik rád:

[link]


Illetve még plusznak egy jo mimosegu szintelen koromlakkot is vehetsz hogy szep fenyes legyen

jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 7. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!