Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a befordított septum...

Milyen a befordított septum pierszing?

Figyelt kérdés
Milyen érzés? Érezni, hogy van valami az orrban illetve nincs tőle tünsszenteni való érzés?

jan. 8. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ha gyógyult, rendesen tisztán van tartva, és nem túl nagy, akkor nem érezni.



megfázva mondjuk nem próbáltam, úgy lehet nem ideális.

jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tüsszentő érzést nem megfázásra értettem. hanem arra hogy van valami az orrba és nem-e íritálja belül
jan. 8. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
nem, úgy magában nekem nem
jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szúrásnál volt tüsszentési ingerem anno, de akárhogy és akármit is hordok benne, nincs tőle semmilyen érzésem. Gyakorlatilag annyira megszoktam, hogy nem érzem, hogy ott van, csak ha megérintem.
jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es neked szokott befordítva lenni pl patkó?? érezni hogy valami van az orrodban?
jan. 9. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokszor volt. Amikor beforítottam, evidens, hogy éreztem, hogy ott van valami, de kis idő után fel sem tűnt. Ugyan ilyen a fülbevaló is, vagy a karlánc, nyaklánc, hogy nem veszed észre, mert megszokod, hogy ott van.
jan. 10. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!