Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szoval, szeretnem fel kelteni...

Szoval, szeretnem fel kelteni a figyelmet az iskolaban, egyreszt a baratomnak hogy jobban szemleltessen es masoknak is hogy lassak hogy tudok en olyan is lenni, ezeket hogyan tudom elerni?

Figyelt kérdés
Lenyegeben figyelemfelkeltes lenne ez az egesz, de nem tudom hogyan tudnam ami nem olyan durva de nem is olyan kedves, sminket nem nagyon szabad hasznalni, se olyan ruhakat amin ki latszik a vallunk... Szempilla gondoritot hasznalok de nem tudom mivel tudok meg jobb lenni, esetleh valami tippet tudtok adni?
jan. 8. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek most fuss neki még egyszer.
jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretnek valtozni de nem tudom hogyan kezdjem el.🙂
jan. 8. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Így már sokkal érthetőbb.

Először gondold végig, hogy egyrészt mi nem tetszik magadon, másrészt aki szerinted bármilyen szempontból jobban néz ki nálad, az mit csinál másképp, mint te. Lehet, hogy csak a haját hordja változatosabban, vagy esetleg feltűnő kiegészítőket visel.

jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!