Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik évszak...

Szerintetek melyik évszak típusba tartozom?

Figyelt kérdés

Valahogy felmerült bennem ez a kérdés, neten is olvastam erről de nem tudom magam beazonosítani :D


Nagyon világos bőröm van, ami inkább rózsaszínes, viszont nyáron könnyen le tudok barnulni, de általában előtte leégek.

Szeme színe zöldes, közelről nézve kívül szürke, belül aranybarna, de általában zöldnek látszik.

Hajam világosbarna/szőkés, nyáron kifejezetten világos.

Az erek a karomon kékes, lilás színűek és eléggé látszódnak.

Egyébként augusztusban születtem, nem tudom hogy ennek van-e köze ehhez.

Az ezüst ékszerek állnak jól nekem, az arany kifejezetten taszító számomra, valamint nem is annyira domináns rajtam az aranyékszer.

Szeplőim nincsenek, viszont az arcom kifejezetten világos/néha sápadt, de télen mindig kipirosodik, valamint ha meleg helyen vagyok, akkor is.


Köszönöm ha válaszolsz! :)

22/L


jan. 8. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Megtaláltalak! :)

[link]

jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ennél sokkal sötétebb a hajam, nem vagyok azért albínó🤣

De köszi a választ :)

jan. 9. 00:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Te minek alapján azonosítasz be valamit (pl. magad), hogy melyik évszak típus? Mit takar ez nálad?
jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így megmondani. Ha inkább az ezüst áll jól, akkor hideg típus lehetsz, tél vagy nyár. A leírás alapján inkább nyár, a tél az nagyon kontrasztos.

[link]

Amúgy van egy csomó alkalmazás ami fotó alapján megmondja, én a Dressika nevűn néztem meg, elég jó elemzést csinált, ki lehet próbálni sminkeket, hajakat is. Ingyenes alapvetően.

Annak hogy melyik évszakban születtél nincs hozzá köze.

jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
jan. 10. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!