Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Stílus tanácsadó mennyiért...

Stílus tanácsadó mennyiért dolgozik, tudtok-e ajánlani?

Figyelt kérdés
Hogyan öltözködjek, mit vegyek fel, ebben kellene segítség de olyan aki tuti ért hozzá.
jan. 9. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Engem egyszer egy ismerősöm bevitt egyhez, nem tudom, kellett-e fizetnie érte, de nekem nagyon nem volt szimpatikus az egész. Nekem sportos a stílusom, mert a munkámat is csak így tudom kényelmesen ellátni. Plusz vannak színek, amiket szeretek magamon (kék, fekete, szürke).


Semmiben nem hallgatott meg, csak az ő elképzeléseit vitte, amit ő belém látott, hogy ez vagy az milyen jól működne. Nagyon sok szettet meg kombinációt mutatott, de főleg rózsaszín/krémszín meg virágmintás dolgokban, mindenre szoknyát és vasalhatatlan blúzokat adott, magassarkút meg szandálokat töménytelen mennyiségű kiegészítővel. Botrányosan hülyén néztem ki, mintha egy óvodás az anyukája ruháit venné fel. Állította, hogy milyen szuperül áll minden, csinált rengeteg képet, de akárkinek mutattam, mindenki röhögött, hogy egyik se passzol hozzám, voltaképp semmi se állt jól. Hogy ne legyen sértődés, két nadrágot megvettem, plusz ajándékba adott egy szoknyát három hozzá illő blúzzal, azokat rakosgattam egy ideig otthon, de végül elajándekoztam másnak.


Szóval mindenképp olyanhoz menj, akit az is érdekel, te milyen vagy, milyen a stílusod, milyen a munkád stb, mert különben csak kidobott idő és pénz az egész, mert ha nem érzed magadénak, úgysem fogod felvenni az új ruháidat.

jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Yurkovról jókat hallottam, de személyesen még nem voltam.
jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
110 eze Ft a Yurkov... :-( EZ nekem majd egy havi fizetés, + még kb ennyiért be is kéne ruházkodni.
jan. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!