Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyet venni?

Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
Olyan mint a férfi pénztárca , csak mégis vékonyabb és kisebb.
jan. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én rendes pénztárcára gondoltam, ugye a férfi pénztárca a bör, az kocka formájú és szétnyithatos, én ilyet keresek csak nöibe,
jan. 9. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy férfi pénztárcának van nevezve, nő is megveheti. :D De amúgy a penztarcaweb.hu-n vannak külön nőknek, de ecipo.hu-n is van szerintem. De amúgy vannak ilyen kis üzletek, ahol vannak bőrtáskák, bőrpénztárcák.. nem tudom mi az ilyen boltokat hogy hívják. De én egy olyanba besétálnák, ott biztos meglátsz valamit. De amúgy igen, a női pénztárcáknál a nagy téglákat szeretik nyomatni. :D Szóval most nem tudom konkrétan milyet keresel, de ha nem rózsaszínt, vagy ilyesmit, hanem uniszexebb színeknél, akkor szerintem nyugodtan nézz körbe a férfi pénztárcáknál, nagyon szépeket lehet találni.
jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. A férfi pénztárcáknál is vannak vékonyabbak, nagy a választék. Mondjuk sokkal kisebbet nem hiszem hogy találsz, mert akkor a kártyatartók, a standard méretű kártyák is nehezebben férhetnek bele, szóval méretben nem hiszem hogy találnál a rendes férfi pénztárcától sokkal kisebbet.
jan. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!