Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyiből kivehető? Lehet...

Ennyiből kivehető? Lehet tetoválást alkotni belőle?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



jan. 9. 21:05
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
66%
Két gyönyörű pillangót làtok.
jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kutya mancs lenyomat akar lenni😅😅
jan. 9. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha lehet azért meg kéne nyírni Grinch lábát, jobb lenne.



Képhez is, meg a kutyának is, mert nem ragad bele neki minden sár, hó, bogáncs, toklász az ujjai közé.


Mert kb azt kapod amit látsz, ha nem jó a referencia kép, maga a tetoválás se lesz jobb.



Persze ha már nem él a kutyus, akkor azzal fõzünk ami van.

jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
A 2. képen levő bal oldali elég jó szerintem. Jól kirajzolódnak a párnácskák körvonalai, szerintem avval lehet úgy már dolgozni.
jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Vagy te így egyben szeretnéd úgy ahogy van? Mármint a szőrös résznél a pacát is? Vagy egy kicsit letisztítottabb verziót, ahol leginkább csak a párnacskák vannak? Mert ahogy írtam, szerintem arra 2. kép bal oldalija alkalmas.
jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 ahol inkább a párnácskák vannak. És még valami pluszt,(pld. szőr vagy ilyesmi) körülötte de azt szépen át alakítva a tetoválótol nem ilyen pacásan..


Amugy köszi a válaszokat :*

jan. 9. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd fel a kapcsolatot egy tetoválóval. Nekem is vannak mancs tetkóim, és nem mindegyik kutyámnál sikerült tökéletesen a mancslenyomat levétel. Mi úgy oldottuk meg, hogy a párnácskák sötétek, feketék amennyire csak lehetnek, és a szőr is látszik valamennyire, de azok halványabban. Nekem tetszik. Nehéz tökéletes mancslenyomatot venni a kutyusoktól. :)
jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!