Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Legjobb,legminőségibb férfi...

Legjobb,legminőségibb férfi parfümmárka 20 ezer forint körül?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan parfümöt aminek hosszan megmaradó érezhető illata van. 20 max 30 ezer lenne rá a keret. A mostanában nagyon reklámozott Superz. termékeket nagyon lehúzták itt Gy.K.-n hogy túlárazott gagyi. (Én még nem próbáltam,személyes véleményt nem tudok mondani.) Esetleg tudtok mondani ennyiért valami jó márkát?

Eddig a rokonoktól stb... ajándékba kapott 1500-3000ft gagyikat használtam néha,nem is feltétlen az illatukkal volt baj,hanem hogy hamar elillant,kb.fél óra alatt. Na már most szeretnék ezen változtatni.



jan. 10. 03:14
 1/7 anonim válasza:

én Prada-t vettem egyszer, nagyon tartós, az ügyfelek imadták, azt mondták hogy nagyon jo illatom van mindig.


42F

jan. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
a fiamnak meg Hugo Boss van, az is nagyon jó, de azt inkább fiatalosabb, a Prada meg olyan közepkorúaknak passzoló.
jan. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem Bvlgari, meg ezüst Antonio Banderas van most. Tartós illatok, de szerintem egyik se illik a személyiségemez
jan. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
YSL fekete hasáb
jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?szerintem a kortól is függ a választás
jan. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok

Dior Sauvage-t is ajánlották még,esetleg ismeri valaki?

jan. 11. 02:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Sauvage EDP-t használok 5 éve. Én imádom és sokan dícsérték... Egyetlen ami felróható ellene, hogy tömegillat lett, mert jó.


31/F

jan. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!