Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm kártya használata?

Dm kártya használata?

Figyelt kérdés

Kaptam a Dm-ben egy törzsvásárlói kártyát, applikációt ( dm app ) letöltöttem, kártyát hozzárendeltem.

Hol látom hány pontom van? Online vásárlásnál hogy adom hozzá a kártyát?



#DM #dmkártya
jan. 14. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Az alkalmazásban.

Becsipogják a kasszánál ha mutatod nekik

jan. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az oké,de ha online használom szükséges valahol hozzáadni vagy alapból van?

Alkalmazásom belül hol?

jan. 15. 02:09
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Alkalmazásom belül hol?


Ügyfélfiók--->active beauty.


2 perc alatt megtaláltam. Neked se tartott volna tovább.

jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ajánlom, hogy amikor kuponokat aktiválsz, akkor az appban található QR kódot olvastasd be mindig a pénztárnál, és ne a plasztik kártyát. Van olyan kupon, amit nem lehet a plasztik kártyával használni, nem fogják jóváírni a pontokat, viszont a QR kód használatánál nincs ilyen, ahhoz mindegyik kupon jó, szóval könnyebb mindig a QR kódot használni, mert úgy tuti nem lesz olyan, hogy benézed. Ne keresd ebben a logikát, a lényeg, hogy a plasztik kártya az nem 100%-os, nem minden kupon működik avval, de a QR kóddal igen.
jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!