Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek csinos és vonzó nő,...

Lehetek csinos és vonzó nő, ha nem vagyok vékony és sportos?

Figyelt kérdés

Magasságom mínusz 100 a kilóim száma, nem vagyok kövér, de vékony sem. Nem szeretek súlyzózni meg egyéb ilyen gyakorlatokat végezni, sportolni se kifejezetten. Nekem túl nagy áldozat lenne, hogy vékony és izmos legyek.


De csinos és szép szeretnék lenni, lehetek? Hogyan?


jan. 15. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. A csinosság az öltözködés, a stílus, az ápoltság. Senki sem lesz attól automatikusan csinos, hogy vékony vagy izmos.
jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

a -100 alapján az a nőiesen telt alkattal rendelkezhetsz - a férfi szakzsargon szerint olyan lehetsz, akin van mit fogni. Ez nagyon sok pasi számára vonzó. Nem biztos, hogy a többség számára a modelli vékonyság jobb, mint a nőiesen telt alkat.

A megjelenésedet rendbe tudod tenni, akkor mindenképp.

jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

A szépség mindenkinél mást jelent. Akinek a vékony, sportos csajok tetszenek, ők rád se fognak majd bagózni. Csak nehogy az legyen, hogy neked tetszeni fog egy pasi, aki a vékony, sportos csajokat szereti, te pedig pont az ellenkezője vagy.

Csak vigyázz ezzel a felfogással, mert szülsz egy-két gyereket és a plusz kg-t rajtad fognak maradni, ha akkor nem fogod venni a fáradtságot, hogy szülés előtti alakodra visszafogyj, és ez az idő előrehaladtával csak több lesz, mert ahogy idősödünk, úgy lassul az anyagcserénk is.

Ha már most fiatalon ilyen lusta vagy, aki nem szeret mozogni, 50-60 éves korodra előre láthatólag már gurulni fogsz, sajnos.


Hordj szoknyát, a plusz feleslegeket takard, öltözz csinosan, elegánsan és mosolyogj.

jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

ui.:

"Az ideális testsúly kiszámításának másik elterjedt módja, hogy a centiméterben kifejezett test­magasságból levonunk 100-at, majd a kapott értéket további 10%-kal csökkentjük, s eredményként megkapjuk az ideális testsúlyunkat."


Csak, hogy pontosítsuk az általad leírtakat, kérdező.

jan. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én tisztában vagyok azzal, hogy nem az ideális súlyban vagyok. Voltam ennél több kiló is. Nagy küzdelem árán értem el oda, ahol most vagyok. Nekem az számít, hogy ne legyek kövér, egészséges súlytartományban legyek. Nem mondtam, hogy meg sem mozdulok, hanem azokat a mozgásformákat nem szeretem, ami izmot épít, pl súlyzózás. A táncos jellegű mozgásformákat pl szeretem. Nem sportolok heti szinten, de nem csak fekszem mindennap. Számomra túl nagy áldozat lenne, ha kisportolt vékony testem lenne, én ezt már elfogadtam, nem szeretnék változtatni a testalkatomon. Csak azt szerettem volna megtudni, hogy így is össze tudom e rakni magam olyanra, hogy azt mondják, na ő egy csinos, vonzó nő, vagy minden fáradozásom hiábavaló, mert még fogynom kéne 10 kilót és kipattintanom magam ahhoz, hogy bárki vonzónak tartson.


Az első kettőnek köszönöm :)

jan. 15. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
Kérdező, lehetsz, de amint rágyújtasz es fujkalod a levegőbe a füstöt onnantól kezdve dupla minusszal indulsz...
jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem lehetsz csinos,bájos,ha elegánsan öltözöl és ápolt,tiszta vagy.Nekem bejönnek az olyan csajok is.
jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, vannak, akiknek ez a fajta testalkat jön be.
jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Az már alapból csinos és vonzó, aki igényes, egészséges, jól érzi magát a bőrében, és nőies a kisugárzása.

A fent leírtak alapján már most is simán lehetsz az.

jan. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, rengeteg szexi nő van aki duci.
jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!