Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mitől lehet szerintetek,...

Az mitől lehet szerintetek, hogy egy nagyon szép nőről nagyon rossz képeket lehet csinálni és sokszor nagyon nem fotogén? Van emögött valami ok?

Figyelt kérdés

Öt nyilván nem rakhatom ki, de itt egy külföldi lány akire egy kicsit hasonlít, csak ez a lány még sokkal szebb.


[link]


Pár éve egy ideig sminkesként dolgoztam és volt egy magyar modell lány, akivel tobb munkánk volt együtt.

Tényleg nagyon gyönyörű, férfiak odavannak érte, élőben is mindenki megnézi, kb külföldi milliárdosoktól kapja az üzeneteket instan.


Mint sminkes annyira meglepődtem azon hogy önmagához képest mennyire szar képeket lehet róla csinálni. Mikor videón volt az arca mozgásban, akkor már sokkal szebb volt, de még mindig nem olyan szép mint élőben.

Joban is voltunk, elmentünk együtt bulizni és party képeken is volt hogy megint nagyon szarul nézett ki, aztán random elkapott képeken meg gyönyörűen…


Meg sosem találkoztam más modellel sem akinek ennyire megváltozik az arca és random van hogy gyönyörű, sokszor képeken meg fel sem lehet ismerni…

Annyira kiváncsi lennék hogy más mit gondol erről…

Kb sajnalom szegényt mert szerintem ha fotogen lenne sokkal híresebb modell is lehetett volna.

Nagyon élesek amúgy a vonásai, keleti szláv típus… lehet ez túl nyers képeken az ilyen arc

Amúgy nagyon sápadt volt mindig, szürkés a bőre, mikor le kellett barnulnia fotózásra 100x egészségesebbek nézett ki.

Azt is tudom hogy vannak mentális gondjai, szorongó meg sokszor lehangolt volt, lehet hogy ez is kiült az arcára a képeken…


De komolyan, szerintetek mitől lehet ez? Hogy élőben 10/10 istennő es olyan szar képeket lehet róla csinálni, mintha egy másik nő lenne akinek fura ufo feje van.



jan. 16. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet férfiban és nőben is, én is ilyen vagyok. Sokkal szebb vagyok élőben, mint képeken. Nem tudom, mitől van. Olyan is van, aki meg képen néz ki jobban, mint élőben.
jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rossz megvilágítás.


"party képeken is volt hogy megint nagyon szarul nézett ki"

Pofánvakuzva garantáltan mindenki szarul néz ki.

jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem és tudom hogy mindenkiről vannak szar képek de ő egy extrém eset

Bár lehet hogy annyira lesokkolt hogy milyen gyönyörű mikor először megláttam, hogy utána csodálkoztam hogy ahhoz képest milyen rossz lett róla főleg az első pár kép amit csináltunk

Sok modellt ismerek és nála láttam ezt legjobban.

Azt gondoltam lehet valamilyen specifikus oka

jan. 17. 10:17
 4/6 anonim ***** válasza:
A világos bőre miatt lehet, élőben biztos van egy sugárzása, képen nem jön át.
jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van aki nem tud ellazulni mikor fotózzák, és ez kiül a képekre. Ezért fordul elő az, hogy amikor nem tudja, hogy a figyelem rá irányul, azaz a random fotók jobban sikerülnek. Habár irtad, hogy modellről van szó, de lehet ez is a háttérben. Van akinek zsigerből jön, hogy hogyan kell beállni képeken, hová nézzen, hogy tartsa a lábát kezét, van akinek tanulni kell. Van aki laza és van aki görcsös ha fotózzák.
jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre mert latszodik hogy introvertalt és valóban a pozolasban nem volt a legjobb az elején

Attól függetlenül ez egy annyira furcsa jelenség hogy nem tudok mit kezdeni vele pláne így szakmabeliként, mert tényleg sokszor csak árnyéka volt önmagának

Aztán meg élőben meglátod és húha 10/10


Olyan lánnyal is találkoztam aki Szerintem csak átlagos volt, kicsit maszkulin arc és fotókon meg tök jól nézett ki…

Azt sem értettem soha, de ez a lány nekem döbbenet kb…

jan. 19. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!