Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnátok ti elfogadni,...

Hogyan tudnátok ti elfogadni, ha lett volna egy torz testrészetek látható helyen? Főleg úgy hogy nincs rá magyarázat hogy miért lett olyan amilyen.

Figyelt kérdés

Kifejtem itt

Alapvetően csinosabb kategória vagyok, de volt/van egy torz testrészem, mégpedig az orrom.

Az is a probléma hogy én spirituális vagyok, hiszek a karmában és tudom hogy DIREKT kaptam ezt a sorstól kicseszésként.


Ráadásul az életben, munkámban is gondot okozott.


Rengeteg szép nő születik ilyen tökéletes orral:

[link]


De sokszor olyan is van hogy nem szép nőknek az orruk szép, pici tökéletes barbi orr.


Az enyém hatalmas volt, kampós, széles, nagy orrlyukak.

MINDEN ami ronda lehet egy orrom, az enyémben az volt.

Ráadásul nincs olyan felmenom akinek ilyen lett volna tehat nincs rá magyarázat, hogy miért lett ilyen.


Pár éve kölcsönt vettem fel hogy meg tudjam műttetni, meg szülő is segített de sajnos csak kicsit lehetett javítani rajta.

Még mindig nem szép és nagy.


Egy alapból szebb nő vajon miért kapja ezt?

Es egy sharon stone meg miért kap ilyen fent látható tökéletes orrot?



jan. 19. 14:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg értékelni azt, amid van.

Gondolj arra, van akinek nincs karja, nincs lába.

Van akinek millió betegsége van.

Nekem mikropéniszem van, és magas a libidóm. Na ez mekkora kicseszés szerinted?

Egy orr nem probléma.

jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagy görbe zsidó orrom volt. Én is sokszor azt éreztem, miért velem kellett így kib*szni ezzel. Millióba került megcsináltatni, más meg szép orral születik. Amióta pisze orrom van, az emberek is teljesen máshogy állnak hozzám. Jó nő lettem a rusnya láthatatlan gimisből.


Viszont nekem meg az a szerencsém, hogy kvajó alakot örököltem. Formás, vékony, könnyen izmosodok, nem zsírosodok. Ez még mindig jobb, mint szép orral születni, de kövérséggel küzdeni :D

jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem az orrod a probléma, hanem az önértékelésed. Vannak, akiknek kifejezetten bejönnek a nagy orrok, ez nem egy szépséghiba (legfeljebb a mainstream szépségidálnak nem megfelelő, de ki az? irtó kevesen), de nem is olyan fogyatékosság vagy jelentős hátrány aminek előadod.
jan. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Van baj a fejeddel, de valoszinuleg nem az orrodnal, hanem odabent...
jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Jó az az orr, nincs vele semmi gond!
jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy kicsit elállóak a füleim, és akkor mi van? A többi részem rendben van, eszembe nem jutna megműttetni.
jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
#6 az elálló füleket legalább a hajaddal el tudod takarni, de az orrodat mivel rejted el? Kettes válaszoló vagyok és bárki bármit mond, életem legjobb döntése volt az az orrműtét. Velem rendesen előfordul pl. tömegközlekedés, hogy beszólogattak miatta meg ilyenek. Azt a megaláztatást senkinek nem kívánom. Aki átélt bullyinget egy testrésze miatt, az nem gondolkozik kétszer, hogy megcsináltatja-e.
jan. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Nézd meg öt, az orra kifejezetten nagy, nem túl szép, mégis az egyik legsikeresebb nö:

[link]

jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

De a probléma az hogy már meg lett műtve… és nem lett elbaszva, csak annyira hatalmas volt(vékony kis fejű szebb arcú nő lételeme) hogy nem lehet belőle egyszerűen szép orrot csinálni


Nézem a szép nőket és látom hogy milyen tökéletes pici orrokkal születnek és mennyire jól mutat a fotókon

Kb a sebész is le volt döbbenve és megkérdezte hogy ezt kitől örököltem… mondtam hogy senkitől… mert senkié sem ilyen ronda és nagy a családban, az anyámé pont hogy elég szép formás


Ennyi erővel jobb lett volna ha bűn ronda vagyok, mert akkor mit számít az orr, de így hogy a többi jó csak az orrom volt ilyen ocsmány, így még rosszabb


Én már átokra is gondoltam hogy azért lett ilyen


Egy genetikai selejt hulladéknak érzem magam sokszor

Most megint nagyon kijött rajtam, azért menekultem ide:..

jan. 19. 17:48
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Közhelyes mennyiségben hangzik el itt, de: pszichológus tud segíteni ebben, nem anonim netes kommentelők. Ha nem vagy képes elfogadni magad, azon a műtét sem fog segíteni. Nézd meg azt a sok szerencsétlent aki plasztikai műtétek sorozata után is megy az újabb beavatkozásra, közben szörnyeteget kreál magából. És mikor mellé rakod a kiindulási állapotot, akkor is egy elfogadható, szép nőt látsz. Csak ő nem volt képes magát annak látni.
jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!