Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyűrű méret meghatározása...

SprintElek kérdése:

Gyűrű méret meghatározása testsúly alapján?

Figyelt kérdés
Női gyűrű méretben kérnék segítséget. 170cm 75kg normál testalkatú nő körülbelül mekkora gyűrűt hordhat?

jan. 19. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álalad leirt/érdeklö adatok között nincs jellemzö összefüggés!
jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vedd el az egyik gyűrűjét addig. 😏
jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
104 kg vagyok és olyan vékonyak az ujjaim, mint egy 60 kgs nőnek. de egy 60 kgs nőnek is lehetnek hurka ujjai
jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs. Nekem életemben mindig olyan vékony ujjaim voltak, hogy a bizsukból az S is nagy volt, pedig voltam már több kiló, mint most. Ha gyűrűt akarsz venni, vidd el az egyik gyűrűjét, ha van neki. Ha nincs, akkor meg csináltass egyet találomra, úgy tudom, lehet méretet igazítani utólag, de erre kérdezz rá.
jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nöként a legkisebb méret szokott jó lenni, a barátnöm súlyra, magasságra annyi mint én, neki legalább 2-3 mérettel nagyobb kell, a keze vaskosabb, mint nekem.
jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20
jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet súly és magasság alapján megmondani a gyűrűméretet, genetika is, hogy kinek vékony vagy vastagabb az ujja. Ha nem hord gyűrűt és megeleptés lesz, akkor olyan helyről vegyél, ahol x időn belül kicserélik, ha nem jó a méret vagy legalább méretre igazítják.
jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, használjátok már a netet. Manapság már lehet gyűrűmérőt kapni/rendelni, de ha nem, akkor fogsz egy mérőszalagot, és megnézed, hány cm az ujjad kerülete.
jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyeld meg melyik gyûrûjét hordja, és melyik ujján.



Az eljegyzés SZÁNDÉKA meg kb az idõpontja egyébként se legyen 100% megkepetés.

Csak a HOL és a HOGYAN az, ami jó, ha megelpétés


Mi legalábbis beszéltünk róla, hogy akarunk-e összeházasodni, szeretnél-e gyûrût, és ha igen, milyen anyagból, milyen stílust.

Így neked se kell teljesen vakon tapogatózni, meg nem is kerülsz olyan helyzetbe, hogy nemet mond.

Meg neki sincs az, hogy a következõ x évben kénylemetlen, vagy akár szétmegy vagy hordhatatlan az az ékszer amit egyébként szeretne viselni.



Egy eljegyzési gyûrût hord minden nap, szóval fontos, hogy illjen hozzá, és tartós legyen éd praktikus is.


Pl ha ezüstöt hord, akkor fehér aranyat vagy platinát vegyél. Szereti-e a gyémántot? Vagy inkább egyszerûbb szolidat? Karmos vagy kerek foglalat jobb neki, beakad-e valamibe?



Inkább abba feltess energiát, hogy a szituáció legyen romantikus meg szép.


És nem, nem baj ha sejti mi lesz. Mi csajok szeretünk meglepõdni, de azért annyira nem, hogy teljesen váratlan legyen.


Nekem pl szólt a párom, hogy "Szívem, te nem akarsz elmenni körmözni a vacsora elõtt? Igen, ilyen és ilyen mankûrt kérj 🤫😉"

jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!