Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves korig illik tangás...

Hány éves korig illik tangás bikinit hordani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lesznek válaszadók, akik azt mondják, hogy soha, egy 20 éves izmos csaj se vegye fel, de ez örök vita lesz. Nem tiltott a tanga, csak szerintem kor és testfelépítés limites.

Egy 28-29 éves, feszes popsival megáldott vékony nő még felveheti? Tengerpartra, nem túl tömött strandra?

(Uszodába szerintem sem való, vagy gyerekmedence mellé).


jan. 26. 06:35
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
25%
Szerintem 50-ig illik.
jan. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Attól, hogy valakinek jó segge van még nem kell kitenni! Szerintem nem kor és testfelépítés kérdése, hanem a jó ízlésé
jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
0. Jó alakkal sem.
jan. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%

Nem kor és testfelépítés kérdése.

Hanem magamutogatás, önbizalomhiány.

Lelki okok miatti kirakodóvásár.

jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4

Önbizalomhiány? Azok szerintem pont takarják magukat!

Figyeleméhesség lehet, de azok pont azért mutogatják magukat, mert tetszenek maguknak és tudják, hogy jól néznek ki, így akarnak figyelmet.

jan. 26. 07:27
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

Pontosan.

Nem érted, mi az önbizalom, önismeret. Az belül van.

Nem kapsz figyelmet, ezért a tested rakod ki, azzal hátha elismernek.

jan. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Tehát aki kérdést ír ki ide, ilyen dologgal kapcsolatban, hogy a saját testével, bikinistílusával mi illik, hogy illik, önbizalomhiányos.

Akinek van, eszébe nem jut idegenektől kérdezni. A saját maga véleménye számít.

jan. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az önbizalom több dolgot érinthet, külsőt is. Én régen önbizalomhiányos voltam, szinte nagyikat megszégyenítő fürdőruhákat hordtam. Most 3 éve edzek, egészségesen eszek és nagyon szép alakom van, így ki is merem tenni.
jan. 26. 07:36
 9/23 A kérdező kommentje:

Én már rég felvettem, tavaly nyáron is abban nyaraltam végig, nem is befolyásol mások véleménye. :)

Csak kíváncsi vagyok ki hogyan vélekedik. :)

jan. 26. 07:37
 10/23 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem formás MILF csajok is nyugodtan felvehetik. 28-29 évesen még messze vagy attól, hogy azon gondolkodj, hogy felveheted-e MÉG. Nem túlzsúfolt szabad vízi strandra szerintem bátran veheted a tangát. Sőt én az egy szál tanga mellett vagyok: topless, felső nélkül még jobb.
jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!