Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legerősebb legtartósa...

Melyik a legerősebb legtartósabb női parfűm?

Figyelt kérdés
Valami olyat keresek amit már messziről lehet érezni és tartós.

jan. 28. 11:06
 1/6 anonim válasza:

Verset - adriana luz

Nem drága , mindenki dícséri, ha elmegyek a folyosón az illatom ott marad.

jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hol veszed ezt a parfümöt?

Ki szeretném próbálni

.

jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában gondolkodsz?
jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

50 ezer forintot szánnék egy minőségi parfümre de ha olcsóbb ennél és minőségi annál jobb.

Egyébként online nem szeretek vásárolni, örülnék ha leírnátok az üzlet nevet és a város nevet is.

jan. 28. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Coco Chanel Mademoiselle Intense parfüm nagyon bevállt. Intenzív illata van.

Vagy menj be Pesten a Neroli luxus parfümériába és ott nézz egy 30 ml-s 50 ezres parfümöt.

jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én bőrömön a legtartósabb a Thierry Mugler Angel.

De ez bőrkémiától is függ. Ami rajtam tartós, nem biztos, hogy rajtad is és fordítva.

Viszont az Angel tényleg erős és hosszan tartó illat, sokan pont ezért nem szeretik.Meg elég egyedi, vagy tetszik, vagy nem az illat.

jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!