Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt még valaki, aki...

Van itt még valaki, aki nagyon csúnya smink nélkül? Hogy fogadtad el magad?

Figyelt kérdés

Gáz vagy nem gáz, én bevallom hogy csúnya vagyok smink nélkül. Sok nő, barátnőim is jól néznek ki smink nélkül, de én tök máshogy nézek ki már egy kevés sminkkel is. Pedig tiszta a bőröm, nem az a baj, hanem hogy smink nélkül gyakorlatilag nincs arcom, olyan semmilyen vonásaim vannak és a szemem is beesett, karikás. A hajam szintén jelentéktelen, vékonyszálú, gyenge, seszínű, így kénytelen vagyok festeni és minden nap beszárítani.

Szeretnék természetesen szép lenni, de nem megy. Egyébként huszonéves vagyok, nem tinikori önbizalomhiány miatt érzek így.


Van valaki hasonlóképpen? Ti hogy tudtátok elfogadni magatokat?


febr. 1. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Pszichológushoz kellene menned ezzel a problémával, pont amiatt mert már huszonéves vagy és még mindig azt gondolod, hogy a smink kell ahhoz, hogy "szép" legyél. Én személy szerint jobban preferálom, ha valakin kevés smink van, vagy egyáltalán semmi: egy nő nem a maszktól lesz "szép", hanem a kisugárzásától. Ha belül jól érzed magad, attól szebben ragyogsz mint bármilyen highlightertől meg istentudja miféle kencéktől, ha klisé, ha nem, ez így van.

37/F

febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Egy kis smink mindenkin sokat dob. Szinte mindenkinek fura, álmos a szeme minimális smink nélkül

A férfiak szerint a természetes nők a szépek, aztán meg se tudják állapítani, hogy ki van kisminkelve és ki nem. :D Egy csomó nőre mondják, hogy nem sminkeli magát, akin aztán minden van.

Nyugodtan sminkeld magad, csak ne legyen vakolat.

A hajfestéssel sincs gond. Sokaknak a természetes hajszínük áll jól.

febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Csúnya nő nincs, csak keveset ittál!

Ősi magyar közmondás.

🤪

febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Ez nem csúnyaság, a világos tónusú embereknek gyakran "nincs arca" smink nélkül. Nemrég volt egy hír hogy valami csaj smink nélkül lett szépségkirálynő, megnéztem, aha, sötét haj, szemöldök, szempilla, barna bőr és vastag száj. Egy szőkés, sápadt, átlátszó szemöldökkel és pillákkal, halvány szájjal rendelkező lány akármit csinál magával, nem fog tudni smink vagy festék, tetkó nélkül látványos vonásokat létrehozni magán. Nekem eredetileg szőke a hajam, a szemöldökön halvány, a szempillám szintén, amíg ezek nem voltak festve, az igazolványképemen sem látszódtam konkrétan, olyan volt, mint valami szellem.
febr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
49%
Sok nő küzd ezzel. Önértékelési probléma.
febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!