Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol vehetnék ilyen pulóvert?

Hol vehetnék ilyen pulóvert?

Figyelt kérdés
Szerdán az egyik vasútállomáson láttam egy fiatal lányt, akinek Stadler KISS-es pulcsija volt. Maga a pulcsi sötétkék, a hátán fehér színű Stadler KISS motorvonat sziluett (szemből nézetből), ha jól rémlik, valami "északi" valami volt ráírva, sajnos takarásban volt a felirat... Utólag már bánom, hogy nem mentem oda megkérdezni, attól féltem, hogy kínos lenne... Esetleg nem tudja valaki, hogy ez milyen pulcsi, és hol tudok ilyet venni?

febr. 1. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megvásárolható, hanem személyzeti.
febr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a linken található sajnos egyáltalán nem az. Ezen színes minta van, és nem is teljesen szemből van, a felirat sincs rajta, szóval ez biztosan nem az. Ráadásul nem pulóver, hanem póló. Ha valakinek esetleg van még ötlete, akkor írja le. Mondom, valami "északi" valami volt ráírva, én hiába keresem, nem találom...
febr. 5. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én tettem be a linket, sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, de még van egy tippem. Írok egy vasutas ismerősömnek, hátha tud segíteni.
febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!