Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőkítés otthon? Hogyan?...

Szőkítés otthon? Hogyan? Oxi+szőkítőpor?

Figyelt kérdés
Sokszor festett fekete és egyszer festett közepes kék hajam van. Szeretném ezeket világosítani szőkébre vagy a narancssárga is megfelel mivel világosabb kéket szeretnék most. Az oxit kell keverni szőke hajfestékkel vagy úgy is jó ha az oxit keverem porral hajfesték nélkül? Kallos oxi/por. 9%-os oxi.

febr. 3. 22:20
 1/7 A kérdező kommentje:
A kékes részt azért szeretném szűkíteni mivel csak a töve lett kék, a hossza meg fekete lett.
febr. 3. 22:39
 2/7 A kérdező kommentje:
szőkíteni*
febr. 3. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzek inkább menj fodrászhoz.
febr. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász! És abból is egy nagyon jó. Ez otthon egy foltos katyvasz lesz. Szőke meg nem leszel festett feketéből egy alkalommal, ha nem akarod hogy a fél hajhosszod letörjön.
febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 9es oxi egyrészt leégeti a hajad, másrészt olyan répavörös leszel, hogy öröm lesz nézni. Feketét még fodrásznak sem egyszerű leszedni, otthon tuti, hogy katasztrófa lesz.
febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:

Ha mindenáron otthon akarsz nekiesni, akkor a Syoss platinum lightenert próbáld ki. Sokkal biztonságosabb, mint otthon kotyvasztani, csak tarts be mindent, amit ír a hasznut. Én ősszel megszívtam, figyelmetlenségből eggyel sötétebb kék festéket vettem de ránézésre nem volt nagy különbség, én hülye felkentem és fekete lett...miután több mosás sem halványított rajta, vettem egy doboz ilyen Syoss cuccot és kipróbáltam próbatincsen, majd mivel szép lett, vettem még egy dobozzal és feltoltam a fenékig érő hajamra, gyönyörűen leszedte a cuccot, visszakaptam az eredeti szőke hajam. Ilyet nem pipáltam anno a híres colour B4-el sem. Egy hajpakolás után semmi károsodás nem látszódott a hajamon, egy pár napot pihentettem és visszafestettem a megszokott árnyalatú kékre.

Szóval én azt ajánlom, hogy próbáld ki ezt egy próbatincsen és ha látod, hogy nem lesz jó, akkor mindenképpen menj inkább fodrászhoz.

febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne csinald. Fodrasz sem merne a te hajad csinalni
márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!