Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Adott fel már valaki MPL...

Adott fel már valaki MPL automatába About you-s visszárut?

Figyelt kérdés

Szeretnék visszaküldeni egy csomagot. Láttam, hogy lehet gls-el, postán és csomag automatába.

Sajnos nem érek rá a napokban. Megkértem a testvéremet, hogy adja fel. Viszont ő nem mer postára menni illetve a gls-sel sem mer találkozni. Automatába, hogy kell feladni?



febr. 13. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Rá kell ragasztani azt a QR kódos matricát, ami a csomagban volt, az lesz a visszaküldés azonosítója. A többit nem annyira tudom. Szerintem csak oda kell menni az automatához és a csomagot adok fel menüpont kiválasztásával követni az utasításokat.

Aki jobban tudja, javítson ki.

febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen-igen én is így gondolom. Csak azt nem tudom, hogy hogy tudom figyelni, hogy a csomag hol jár….meg így nem kapok semmi papírt arról, hogy feladtam.


Köszönöm a választ☺️

febr. 13. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly mondták a postán, h ott nem lehet feladni. Konkrét pistára kell elmenni és s.k. intézni... ha azóta ez változott, az szupi lenne. o.o
febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!