Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó alakű csajok! Ti hogy...

Jó alakű csajok! Ti hogy őrzitek meg a jó alakot? Állandóan diétáztok? Sportoltok? Miket esztek,illetve miket nem?

Figyelt kérdés
febr. 13. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Anno a jó alakomat a dohányzásnak köszönhettem. Már nem dohányzom és az alakom se jó.
febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
35%

Dohányzástól jó alak?

Hogy működik ez?

febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
1-es, ugye nem gondolod komolyan? :D
febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Genetika. Semmit különöset nem csinálok. Ha feljön 1-2 kiló, akkor kicsit kevesebbet eszem. Nem várom meg, hogy 5-10 kiló felesleg legyen.
febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőm a 30as évei közepén jár, és irtó jó alakja van, pedig eszik mindent, nassol is rendesen és olykor a piát sem veti meg. Ő sportol (főleg fut), de nem az alakja miatt, hanem mert szeret sportolni.
febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten diéta, de odafigyelek a kalóriákra (mindent eszem, nincs "tilos élelmiszer, csak a mennyiségre figyelek), rendszeresen sportolok, amikor csak lehet, kihasználom a mozgáslehetöségeket (lépcsö lift helyett, séta autó/tömegközlekedés helyett, stb)

16 éves korom óta tartom a súlyom meg az alakom, több gyerekszülés után is.

febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem sportolnom kell, hogy megmaradjon rajtam az izom, különben egészségtelenül sovány lennék. Ebből is látszik, hogy a genetikai soványság nem minden, ha nincs az embernek formája, cseszhetjük. Amit nem eszem/iszom azt azért nem, mert vagy beteg vagyok tőle vagy nem ízlik de ha megnézem az étrendemet, inkább az egészséges felé billen.
febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Csak odafigyelek arra hogy mit eszem és mennyit. Imádok enni szóval nem bírom a salátákat meg a koplalást, igyekszem olyasmit enni ami finom, laktat és energiát ad anélkül, hogy felesleges kalóriát vinnék be. Pl. sovány húst és rengeteg zöldséget eszem általában és csak annyi zsíradékot használok főzéshez, amennyi elengedhetetlen. Kenyeret max egy kicsit eszem reggel mondjuk rántotta mellé. Este általában eszem egy tortillat amivel épp megkívánom. Ez leggyakrabban californiai paprika és csirke. Édességet ritkán kívánok, de nem számolgatok mikor rávetem magam egy kis csokira vagy cantuccira(azt szoktam néha kávé mellé enni) Emellett egész laza edzést végzek, egyszerre csak egy területre fókuszálok, külön van a lábnap has stb. Így nagyon könnyű tartani a formám. Nem eszem magam szétdurranásig, hanem abbahagyom mielőtt elkapna a telítettség érzet. Sok vizet iszom, azt viszont addig, amíg épp hogy jól esik. Ez csökkenti az indokolatlan éhségérzetet napközben. 25N
febr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 subrette ***** válasza:
100%
Sok mozgás + egészséges étkezés. Nem koplalok, inkább lemozgom.
febr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sport, mozgás, de rengeteget számít a genetika!
febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!