Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép a mellig érő, egyenes,...

Szép a mellig érő, egyenes, EGÉSZSÉGES haj?

Figyelt kérdés
Nekem ekkora hajam van, szép, egészséges, barna. Viszont többször is megpróbáltam már növeszteni, de ez az a maximum hossz, amelyet le tud nőni egységesen. Vigyázok rá, ápolom, max havi 1-2x hőkezelem, akkor is hővédővel. Viszont elég vékonyszálú. Egyébként nekem tetszik ez a hossz is, csak kb minden második csajnak ilyen haja van
febr. 19. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ez miért kérdés?
febr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert én pl kicsit unalmasnak tartom, annak ellenére, hogy maga a hajam szép. Csak ritkább egy derékig érő haj, vagy valami jó fazonra vágott félhosszú. (Utóbbit nem akarom magamnak, hosszú hajas lány vagyok.)
febr. 19. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha viselni tudod akkor szép. Az összkép számít
febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igeen:)
febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mellig érő az még elmegy. Viszont ha pl. fenékig ér, meg minden, de csak úgy lóg egyenesen a semmibe, az úgy nekem személy szerint nem tetszik. Mármint, ahogy te is mondtad, lehet hogy én is unalmasnak mondanám.
febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!