Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok magammal meg...

Nem vagyok magammal meg elégedve mit csináljak? (Rosszindulatú kommenteket kihagynám köszönöm)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves srác vagyok, nem érzem magam külsőleg helyesnek/szépnek.

Nagyon sok haj stílust kipróbáltam (frufrust is de ott pl elől inkább nem egyenesen hanem jobbra ált a frufrum)

Az arcommal se vagyok meg elégedve, van pár pattanásom és kevésnyi hegem is.. valamiért bármit csinálok magammal sehogy se érzem magam szépnek, rá nézek más fiúkra és sokkal helyesebben néznek ki mint én.. lányok se nagyon érdeklődnek irántam:(

Gondolkoztam már azon is hogy be göndörítem a hajamat is hátha az én vagyok, de félek hogy az se lesz az én stílusom (ha valaki valami tanácsot vagy hasonló helyzetben járt mint én annak meg köszöném hogy le írná)



márc. 2. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia esetleg hajötleteket kereshetünk neked ha küldesz képet az arcodról a hajaddal együtt.

A bőrödön meg egy kozmetikus tud segíteni mondod, hogy a pattanásokat heget szeretnéd eltüntetni

márc. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el szakértőhöz. Nem olcsók a stílustanácsadók, de azért egyszer ki lehet fizetni egy életben. Ő meg tudja mondani milyen hajak, ruhák, színek állnak jól neked. Sok embernek, pláne férfinak nincs érzéke ezekhez a dolgokhoz, pedig mindenkiből ki lehet hozni a maximumot.

Az arcodon meg ha durva, akkor bőrgyógyász tud segíteni. De amúgy pár pattanása mindenkinek van néha. Valami egyszerű lemosó, meg hidratálókrém sosem árt.

[link]

[link]

Ezek olcsók és könnyen beszerezhetőek, de jók. Ha ki akarod maxol az arcápolást, akkor még fényvédőt is jó nappalra használni.

márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem magaddal kell szerelembe esned, más ízlését meg nem tudod megítélni. Az önbizalomhiánynak viszont sajnos semmi köze nincs kinézethez vagy teljesítményhez, kicsit nézz körül és meglátod. A Gyerekkorhoz van köze egyedül és kizárólag önismereti munkával fejleszthető.
márc. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!