Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem éli reneszánszá...

Csak szerintem éli reneszánszát az orrpiercing?

Figyelt kérdés
Régebben többet láttam, aztán kevesebbet. Most nagyon soknak van, viszont ízlésesebbek.
márc. 6. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy rengeteg van.

Én 12 éve szúrattam, akkor is nagyon sok volt, de most még több.

márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig ugyanannyit láttam, de lehet azért, mert mindig tetszett és könnyen kiszúrom a tömegben. Szerintem a legjobb piercing egyébként olyan szempontból, hogy független tud lenni a stílustól, ezért könnyebben tud sokáig divatban maradni.
márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, én is elég sokat látok, én pár hónapja csináltattam, de igazából már évek óta fontolgattam, csak valamiért most jutottam el idáig, mert féltem, hogy majd sz.rul fog állni, fájni fog stb., de imádom, már el nem tudnám képzelni magam nélküle. Ha meg majd megunom vagy nem tetszik, akkor kiveszem, meg sem fog látszani.
márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!