Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az hogy alakulhatott az ki...

Az hogy alakulhatott az ki hogy a magyar nők köztudottan a legszebbek a világon a magyar férfiak meg hát olyanok amilyenek?

Figyelt kérdés
Ez annyira nem igazságos hogy ilyen a férfifelhozatal idehaza.

#Békából nem lesz királyfi😪
márc. 7. 10:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
"a magyar nők köztudottan a legszebbek a világon" Köztudottan 😂😂 Az ugye megvan, hogy a világon senki se gondolja / mondja ezt a magyarokon kívül?
márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Minden országban valószínűleg vannak hasonló mondások a köznyelvben csak te nem tudsz róla, mert nem ott élsz.
márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
A világon a szomszédainkon kívül senki nem tudja még csak azt se, hogy létezik Magyarország, nem hogy ott a legszebbek a nők. Ezt csak a magyarok mondják, de amúgy aki járt már külföldön az tudja, hogy nem nagy szám. Ukrán, orosz, lengyel, cseh, svéd, norvég nők is elég fullosak. Ha pedig külföldön megkérdezed, hogy hol a legszebbek a nők, biztos, hogy nem a magyarokat fogják mondani.
márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%

Én úgy tudom, hogy a szlávok: szlovákok, csehek, szerbek stb. a világ/Európa szerint sokkal jobban néznek ki, mint a magyarok nemeket nem nézve, szóval vegyesen.

A németek se valami jól néznek ki, a keverékek, vagy a déliek inkább...

márc. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert erősíteni kellet a női csapat szelemet azért,ez a férfiakra meg egy ilyen női feminizmus duma.
márc. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a nők, de bizony a magyar férfiak is a legszebbek közül valók. Például az ország vezetése is csupa délceg, daliás férfiembörökből áll.
márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az ugye megvan, hogy a világon senki se gondolja / mondja ezt a magyarokon kívül?"

hát nem tudom, én régebben egy időben követtem egy erősen pánszláv külföldi fórumot ahol keményen ment a magyargyűlölet, de még ott is elismerték, hogy más országokhoz képest jól néz ki a magyar női felhozatal (mondjuk elég gyomorforgató kommentekbe ment át, mint hogy leuralhatnánk magyarországot, a nőket meg elvisszük fizetőeszköznek)

márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem maximum annyi lehet, hogy elég kevert a génállományunk és így nagy a sokféleség, bármilyen az ízlésed, fogsz találni neked tetsző embert.

a férfi mezőnyt meg a tipikus kelet-európai mentalitás mérgezi, hiába hozol gyárilag jó géneket, ha szétstrapált az élet meg a rengeteg pia

márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magyar férdiakat szétstrapálja a pia meg a stressz

Még azokat is akiknek jók a géneik és sportolnak

márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de sosem hallom nők szájából hogy a magyar fiúk a legszebbek. Mindig csak azt a hallom egy rétegtől hogy a magyar lányok a legszebbek.

(Amúgy ez nem igaz, általánosítás)

márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!