Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mik a jelei a piercing kilökőd...

Mik a jelei a piercing kilökődésnek?

Figyelt kérdés
5 napja csináltattam köldök piercinget, és a 2 kő között kidudorodik a szára a piercingnek. Egy kicsit be van gyulladva a felső kőnél és váladékozik is. Ez lehet kilökődés?

márc. 13. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Nekem a számból szó szerint kilökődött, addig feszült, míg elhagytam a kis kerek végét, valahogy lecsavarodott. Pedig nen volt gyulladt, sem váladékos, csak a testem azt mondta rá, kösz, de ez nem kell ide.
márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 te nem érted a kilökődés fogalmát... 😅


5 nap alatt nem hinném hogy ez lenne a helyzet, bár nem látom, így nehéz. A legjobb lenne ha látná élőben egy piercer. Milyen anyagú a piercing, hogyan kezeled?

márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a piercing orvosi fém, és kaptam hozzá utánkezelőt is. Azzal szoktam naponta 3-4-szer bekenni a sebet.
márc. 14. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosi fém oké. Milyen utánkezelő? Remélem nem vmi kenőcs...

Sajnos sok magát piercernek nevező kókler van akik nem tudják mit csinálnak, ezért kérdezem.


És 3-4-szer teljesen felesleges, csak ok nélkül piszkálod vele, ami tovább irritálja. Napi 2 elég.

márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dno piercing and care gél
márc. 14. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És tisztítod egyáltalán valamivel? Hansaplast, Octenisept, bármi? Mert ez nem tisztításra való, ezt a piercing letakarítása után lehet használni. Csak ezzel kezelni nem lehet, annyit tud hogy nyugtat és valamennyire segíti a gyógyulást, de ha nem takarítod akkor tök felesleges az egész.
márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mivel a szakember azt mondta, hogy ebből tegyek csak a fültisztítóra, ezért így csináltam. Bár most betadinenal körbe szoktam törölgetni a piercing környékét.
márc. 14. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!