Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Következő héten sulis bál, és...

Következő héten sulis bál, és a frufrum túl hosszú, nem tudom mit csináljak vele.. ötletek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön bált szervez a sulink, nem kell annyira nagyon kiöltözni, de azért meg kell jelenni. Nem tudom hogyan csináljam meg a hajam, ugyanis a frufrum leér az orromig, ha a hajam nincsen a homlokom előtt, a homlokom hatalmasnak látszódik, legalábbis szerintem.

A fodrászom nem tud időpontot adni, hogy levágja a hajam.


Egyébként kicsivel váll alá ér a hajam, ha ez az információ hasznos.


Segítsetek kérlek, nagyon el vagyok veszve.



márc. 17. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván az ember mindig megpróbálhatja magának levágni. Mivel szimplán csak megnőtt a frufrud egy kicsit, ezért csak a végéből kell levágnod, ami nem olyan nagy dolog, de nyilván mindig az, hogy mennyire sikerül egyenesre. Szóval vagy megpróbálod magadnak vagy elmész egy másik fodrászhoz. Amúgy vannak olyan fodrászatok, ahova nem kell időpont, hanem igazából odamész, kivárod a sorod. Vagy elmész egy ilyenhez, vagy a neten elkezded nézni a fodrászatokat, és megérdeklődöd, hogy mikorra van időpont. Vagy pedig elcsatolod a frufrud arra a napra. Ennyi opciód van.
márc. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Noren1989 ***** válasza:
100%

Öltözz be Sia-nak.


Vicctőlfüggetlenül: magad/barinőid ne csinàljanak rajtasemmit.


#1àltal jelzett fodràszatok minden nagyobb vàrosban vannak, àraik kissé dràgàk, de egy óra alatt megoldjàk a gondod.

márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!