Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kétszer is meg mosom a hajam...

Kétszer is meg mosom a hajam egymás után még is oldalt zsíros marad mitől lehet ? Fodrász kellékesböl vásároltam samponokat tehát nem a samponnal van a gond.

Figyelt kérdés
márc. 18. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Vagy nem megfelelő tisztító sampont választottál a saját hajadnak (az hogy fodrászkellékesnél veszed nem feltétlen garancia) vagy nem jó a technikád. A zsírosabb területeket masszirozd kicsit tovább, és menj biztosra hogy eléggé kiöblítetted, mert az is lehet hogy benne marad a sampon.

Arra is figyelj, hogy a hajápolókat ne fújd rá pl a tövekre (én ezt rendszeresen megcsináltam régebben).

márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Több féle sampont ki próbáltam mindegyiknél ez van

Ki is öblitem rendesen legalább 4-5 percig öblitem Vál alatti hajam van

márc. 19. 05:36
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már nagyon meleg vízzel is öbliteni és langyossal is
márc. 19. 05:52
 4/7 A kérdező kommentje:
??
márc. 19. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a fodrászodat, mert ennél többet látatlanban nem lehet mondani.
márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul mosod. Olyan nincs hogy 2x samponnal átmosod és zsíros marad. Nekem sima tusfürdő is lekapja a zsírt
márc. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Már ágyon dörzsölöm akkor is

Jó meleg vízzel is le öblitettem vagy épp hogy langyossal úgy sem jó

Eddig nem volt ilyen bajom pár hónapja van ez

márc. 20. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!