Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon nem vagyok megelégedve...

Nagyon nem vagyok megelégedve magammal 170 magas vagyok és nagyon hosszú a lábam és ennek tetejere meg nagyon vekony is. Mi a véleményetek? nekem nagyon nehéz és nem érzem szépnek magam lapos is vagyok eléggé nagyon gáz ilyen magasnak lenni?

Figyelt kérdés
Inkább lennék alacsony
ápr. 1. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a férfi átlagmagasság alatt vagy nőként, nem vagy magas...


Amúgy meg sok mindent nem tudsz tenni, nem? Ha nem tudsz vele megbékélni, nagyon zavar, keress egy pszichomókust, egyébként meg éld tovább az életed, mint eddig.

ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
170 centisen nem vagy magas, ne viccelj már. A gond mindig a fejben van. Keresed magadban a hibát mindenhol, ahelyett, hogy a szépet keresnéd magadban. A magasság pont olyan dolog, amin nem lehet változtatni. Semmilyen magasság vagy alacsonyság nem tud gáz lenni. Emberek vagyunk, az égadta világon senki sem tökéletes. De boldog amúgy sem a tökéletességtől lesz az ember, hanem attól, ha képes magát elfogadni és szeretni.
ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
170 ferfi vagy nokent? Elobbi kicsit inkabb alacsony, viszont nem gond. Nokent talan atlagnal magasabb, viszont 178-as elettars mellet nem tunik kulonosnek.
ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj veled, csak egy magasabb srác kell neked.

És a vékonyságod soknak be fog jönni. A laposság meg nem fog senkit érdekelni, ha amúgy jó alakod van, vagy pedig az arcod tetszik meg nekik

ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek borzaszto jol esik amiket irtatok és kicsit nagyobb lett tőle az önbizalmam is.
ápr. 7. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!