Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a köldök...

Mit jelenthet ez a köldök piercingnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan három hete szurattam köldök piercinget. Octenisept fertőtlenítővel kezelem, nagyon vigyázok a higiéniára. Eleinte tetrán krémet is használtam,de úgy hallottam az utóbbit nem ajánlatos rákenni. Nem gennyedzik és nem is fáj maximum egy kicsit érződik,ha sokáig ülök. A szúrás felső lyukánál a bőr bepirosodott. 1-2 napig hámlott is ott a bőröm,de nem nagy mértékben. Ez mit jelenthet? Esetleg váltsak orvosi fém helyett titán ékszerre? Az alsó lyukkal semmi probléma nincs egyáltalán nem piros. Mit tudnátok ajánlani,hogy minél hamarabb eltűnjön a pirosodás? Tudom ezt nem lehet sürgetni,hiszen a gyógyulási idő hónapokig is eltarthat, viszont a piercer,aki szúrta kérdés nélkül olyan piercinget szúrt be, ami egyáltalán nem tetszik. Az alap köves sémát sosem cseréltem volna le,de így sajnos nem úszom meg a cserélgetést. Ezért szeretnék megtudni minden olyan infót,ami segíthet a mihamarabbi gyógyulásban. Köszönöm szépen a válaszaitokat! <3

ápr. 9. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a neogranormon kenőcs jött be. Reggel este kentem fültísztító pálcával
ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!