Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az optimális arány has-deré...

Hosszúhajú kérdése:

Mi az optimális arány has-derék, között?

Figyelt kérdés
tudjuk hogy a mell-csípő egyforma az az optimális, meg hogy a derék-csípő 0.7-0.9 között legyen. de a has arányát nem tudjuk. az oké, hogy nők esetében a 80 centit adják meg zsírszázalék miatt, de akinek pl eleve 80 centi a dereka, annak nem optimális az ugyancsak 80 centi haskörfogat, mert nyilván nem henger. engem NEM! az érdekel, hogy mi a modell alkat, és az sem hogy mi a JÓ bmi százalék!!!! hanem hogy a has körfogat milyen módon jó ha aránylik a derékhoz. erre sehol nem találok adatokat. vagy van köztetek olyan bátor jelentkező aki nagyon formás homokóra alkat ( lehet plus size is!! ) és meg merné írni hogy milyen aránya van a has-derék között? nem kell modellnek lenni ehhez, elég egy formás test - az arányok akkor is megmaradnak.

ápr. 11. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0,7
ápr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi. A derék/csípőt írtam fentebb
ápr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A has meg a derék ugyanaz normál esetben, mivel ugyanott kell mérni!
ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet ugyanannyi a derekad a legikonyabb aztán lefele egyre jobban kiszélesedik a has pedig lejjebb van mint a derék és már kezd szélesedni a csípő fele lefele
ápr. 11. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:
A derék a has közepén, a köldök vonalában van. Külön olyan méret, hoyg has nem létezik.
ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a haskörfogat egyenlő a derékkal? ezt a marhaságot aki ezt kitalálta... akkor miért nem derékbőségnek írják! akkor a has kerületét meg minden hívjuk? de hülyeség, a has nem a köldököm felett domborodik - kivéve aki terhes, vagy elhízott... szóval erre nincs is szabvány. pedig kéne. mert elvileg tökéletesen formás vagyok, mell-csípő egyezik, csípő-derék optimális.. közben meg mégis hasra hízom, szóval nem vagyok tökéletesen formás. hudemérges vagyok micsoda baromság... szóval akár 2 méteres is lehet a hasam, akkor is tökéletes a formám. - nem rád vagyok mérges 5. hanem hogy annyi mindent méregetünk, közben egy fontos dolgot nem tudok belőni. köszi a választ!
ápr. 12. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!