Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 25-30 éves nők! Milyen parfümö...

25-30 éves nők! Milyen parfümöt használtok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyon nálatok mi az aktuális befutó.
ápr. 13. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most bugatti bella donna, előtte sokáig J. Fenzi Lili.
ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
CK. Ezen belül One, EveryOne, One Reflections leginkább. Szeretem az illatát, nem túl erős, hivalkodó, nem húzom magam után a "kondenzcsíkot" vele és még megfizethető.
ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lanvin éclat d'arpége, könnyed virágos illatokat kedvelem, ez az örök kedvenc 🙂
ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most Burberry Goddess, YSL Libre Intense, D&G Devotion, Guerlain Lá petite Robe Noir.

Én az édes, fűszeresebb illatokat szeretem elsősorban, gyakran váltogatok, mindennap mást fújok. De van, amikor a frissebb illatokhoz van kedvem. Ekkor D&G Q(ueen), Versace Yellow Diamond, Giorgio Armani Aqua di Gioia.

Az új kedvenc teás, friss illatom a Valentino Born is Roma Donna Green Stravaganza.

ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!