Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy mellű nőként szép a...

Nagy mellű nőként szép a bimbó piercing?

Figyelt kérdés
30 éves molett testalkatú nő vagyok. Nagy a bimbó udvarom. Már régóta tervezem, hogy csináltatok mell piercinget. Hogy lenne szebb egyik vagy mindkettő mellbe?

ápr. 21. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak be ne akadjon, mert akor megbanod
ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

"Nagy mellű nőként szép a bimbó piercing?"


Nem. Engem nagyon irritál szex közben. Az összes lánnyal, akinek valamilyen test piercingje volt, többnyire nagyon hamar vége lett. Az előjáték során, ha a szám hozzáért, már vége is volt az egésznek. Mindegy volt, hogy köldök, száj, mell, fül, intim részen, vagy akárhol. Engem rohadtul zavar.

ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
A melleid alakjától is függ!
ápr. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem valószínűleg bejönne.

Akik kedvelik a piercingeket, azoknak bejönne, akár egy, akár kettőban van és akár egy-egy piercing, akár kettő-kettő...

Akik nincsenek érte oda, azoknak nagyon nem jönne be és max bottal nyúlnának hozzád.

A kettő között meg rengeteg ember van.

A lényeg, hogy a te tested, azt csinálsz vele, amit te akarsz.

ápr. 22. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem
ápr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon bejön a nagy mellbimbó udvar. Rettentő izginek találom. A mellpiercingeket meg pláne. Nekem is van mindkettőben. 27L
ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Nagy mellben nagyon jól mutat, ha mindkettőben van. Feleségemnek is van és imádom!
ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7

Nem szokott beleakadni a ruhába? Vagy esetleg fájni neki?

ápr. 24. 21:40
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
A te tested. Ha csináltatsz akkor csináltass mindkettőbe szerintem.
ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Persze, miért ne lehetne szép? Nekem bejönnek a bimbó piercingek, eddig még minden nőn tetszett. Bármilyen alakú melleket opikailag feltuningol, számomra mindig izgató. :)


Fotókon már nagyon sokféle alakú és méretű piercinges mellet láttam, és az egészen pici ciciktől a nagyokig, mindegyiken tetszett.

Élőben csak pici és közepes méretűekhez volt eddig szerencsém, de imádtam kényeztetni piercinggel együtt is őket. :)


Nekem jobban tetszik ha mindkettőben van, szeretem a szimmetriát, valahogyan jobban mutat így. :)

ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!