Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi van mostanában a SHEIN-el?...

Mi van mostanában a SHEIN-el? Elaludtak? Megbolondultak?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel 8 nap alatt megjött a rendelés. Ebben benne volt egy hétvége is. Akkor Budapestre jött egyből a repülő. Most a 9. napon tartok, de még Amsterdamot ír a tracker 9.-e hajnal óta. Szóval már 4 napja ott rohad. És úgy látom, hogy a Posta hordja mostmár, nem az ExpressOne. Ez mondjuk alapból ad egy savanyú ízt a dolognak..

Tudja valaki, hogy ezzel a kerülőutas dologgal mennyi időt fognak pluszban baszakodni?



ápr. 24. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Péntek hajnalt akartam írni. Valamiért törlődött a péntek szó. Bocsi!
ápr. 24. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 13-án éjszaka adtam le, az egyik fele 18-án reggel 8 előtt már nálam volt, a másik fele nekem is AMS-ot ír
ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Reggel meg is jött

#2

ápr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is.
ápr. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!