Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A nők napjainkban - százalékos...

A nők napjainkban - százalékos arányban -vajon mennyire igénylik a masszázst, a masszírozást?

Figyelt kérdés

Fontos lehet a számukra az, hogy mondjuk havonta egyszer valaki szakszerűen - pl a svéd masszázs módszere szerint - átgyúrja a testüket?

Olyan 70% felettire becsülném azok számát, akik igényesek a frizurájukat, bőrüket, körmeiket, stb illetően és úgy adnak is magukra ezen a téren.

Az izmaik rendszeres átgyúrattatása mennyi százalékuknak lehet fontos?



ápr. 24. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5%
ápr. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%.
ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor erre nem érdemes a jövőnket alapozni.
ápr. 25. 17:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért csak nőket akarsz masszírozni?
ápr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Velük könnyebb dolgom lenne. Elég kicsi kezeim vannak, a nagydarab izmokkal nehezen boldogulnék. A könnyebb súlycsoporthoz tartozom én magam is (175/66). A szőrös férfiakat sem szeretném kínozni, de amúgy meg biztos lennének olyanok is közöttük akik szóba jöhetnének. Nincs szexista indíték a kérdésem mögött és lehet, hogy már férfit is gyúrtam anno. Nőket többet és többször, azt tudom.
ápr. 25. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

"lehet, hogy már férfit is gyúrtam anno"


Lehet? Nem tudod, kiket masszírozol?

ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem gyakorlom ezt a szakmát. Amikor tanultam én meg az egyik oktatóm voltunk csak ketten férfiak, meg egy csomó nő. Nem most volt ez, már lehet, hogy tíz éve is van, de megvan a papírom róla, szóval csinálhatnám. A napokban elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne, ha ezt is elővenném a tarsolyomból, de itt olvasva a hozzászólásokat, lehet, hogy inkább hagyom az egészet. Minek tegyek bele olyasmibe pénzt, időt, stb, amire nincs is kereslet.

Nem tudom, de szerintem nem olyan túl sok jó masszőr lehet a környékünkön. Tavaly amikor szükségem lett volna egy jóra, én nem találtam. Akikhez régebben jártam, szerintem már meg se találnám őket. Elég gyorsan változik ezen a téren is minden. Azt tudom, hogy azokkal a nőkkel, akikkel együtt tanultam ezt a szakmát, egyikőjükkel sem gyúratnám magam. Borzalmasan rossz érzés volt már az is, ahogyan hozzámértek. Szörnyűek voltak, meg ő is, akihez tavaly elkezdtem járni. Olyan testrészeket terhelt, amiket nem is lenne szabad. Nem azért járok én masszázsra, hogy még több testi fájdalmat éljek át. Aztán magamnak helyretettem a súlyos gerincproblémámat, tornával.

ápr. 25. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát aki masszőr akar lenni, az szerintem nem úgy áll az emberi testhez, hogy mennyire szőrös, és kiket gyúrna szívesen.


Én nőként női masszőrhöz járok, eszembe nem jutna férfihoz menni.

ápr. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is voltam már ügyes kezű hölgynél, egynél. Igaz, nem tetszett nála, hogy szaunával "puhította" fel minden gyúrás előtt a testem, de az ő kezei legalább nem okoztak fizikai fájdalmat, tehát értett a szakmájához. Ügyes kezű férfi masszőrrel többel találkoztam, mint nővel. Az életem legelső gyúrását egy férfi sportmasszőr végezte és keresve se találhattam volna jobbat, ügyesebbet, stb nála erre a célra, annyira profi volt, fantasztikus élményt nyújtott. Mondjuk a csávo 190 magas és 100 kiló, vagy a feletti, nagyon férfias erejű kezekkel. Nyilván kettétörhetett volna, mint egy ropit, de teljesen más élményben volt részem, szerencsémre. (Másodikra, harmadikra már nem volt annyira intenzív az élmény, de hát vannak dolgok az életben, amelyekből az első alkalom a legemlékezetesebb.)


#8 Az életem hivatását már megtaláltam, a gyúrással csak egy kis plusz ízt, fűszert gondoltam volna még belecsmpészni, ha egy olyan országban élhetnénk, ahol az embereknek, polgároknak lenne ilyesmire igénye, pénze, ideje, stb.

A barátnőimet, akiket gyúrtam, általában csak arra panaszkodtak, hogy miért olyan kevés alkalommal foglalkozom a testükkel, szóval lehet, hogy van érzékem a szakmához. A gyerekeink (lány és fiú!) is élvezték, szerintem legközelebb is őket fogom kényeztetni.


Váljék egészségedre akivel gyúratod magad, hiszen azért csináltatjuk.

ápr. 26. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!