Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Voltatok már rosszul valamelyi...

Voltatok már rosszul valamelyik parfümtől?

Figyelt kérdés
Amikor nem feltétlenül az illat volt rossz, hanem a hatás pl. fejfájás, hányinger, rosszullét.

ápr. 27. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Több hónapnyi próbálgatás után vettem meg egy parfümöt, amiből előtte csak mintám volt.

Úgy semmi bajom nem volt vele, viszont amikor a nagy üvegből fújtam, úgy már annyira tömény és nehéz volt, hogy egész nap fájt tőle a fejem. Extrait de Parfum egyébként. Van más ilyen töménységű illatom is van, de ez annyira erőteljes, hogy kínzóeszköznek minősül télen is… nyári melegben meg pláne.

De az EDP-k között is van ilyen parfüm sajnos. Valamit nem visel el bennük a fejem, ezért hordani sem tudom őket, bármilyen jó illatok.

ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Allergia.


Ismerősöm vett valami most divatos drága parfűmöt - talán Harrare, vagy valami ilyesmi a neve.


A társaságban mindenki kipróbálta, én is nyomtam egy keveset a kézfejemre. Amíg el nem múlott az illata, folyt az orrom, köhögtem, minden bajom volt.

ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!