Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan értékelitek magatok...

Hogyan értékelitek magatok külsőre, hogyan néztek magatokra?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés főleg fiatalabbokhoz szólna.

Nem igazán tudom megítélni magamról hogy hogy látnak mások

Mindig is tetszettem lányoknak, barátnőm még nem volt, ezt tudjuk be annak hogy félénk vagyok. Nemrég nagyon megtetszett egy lány aki szerintem ( ha muszáj értékelni) legalább 9/10-es. A haverok azt mondják beszéljek vele, simán összejönne velem, meg mostanában nagyon sok dicséretet, bíztatást kapok a kinézetemre, de valahogy nem hiszem el…

Amikor belenézek a tükörbe van hogy nem is merek odanézni mert nem tetszik amit látok, de van hogy nagyon jól nézek ki, viszont a mások által készített fotókat magamról nagyon utálom. Vannak jelek hogy a csajnak tetszek de semmi önbizalmam nincs, nem hiszek semmilyen jelnek.



ápr. 27. 15:42
 1/1 anonim válasza:
47%
Menj oda,mond meg neki ami jön.A lényeg hogy lépj,más nem számít!
ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!