Superz parfümolaj?

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok a Superzzel kapcsolatban.


Most vágtam bele a parfümök világába, eddig egy 200ml Versace Eros, és 200ml Acqua di Gio Profondom van. De, ha egyszer elkezded, nincs visszaút.. :D


Épp most van Superznél egy akció, ahol 2 parfümolajat tudsz venni 20 ezer forintért.


A húgomnak vettem egyet március elején és meg kell mondjam, elég tartós és jó volt. Meglepően. Másfél hónapig tartott neki, mindennapos (hétköznap iskolában használta) használat mellett.

De valamiért mégis szkeptikus vagyok. Nehéz elhinni, hogy a magyarok tudnak jót csinálni. Be kell vallani, a marketing jó, viszont a parfüm árak túlzás.


50ml parfüm 30-50 ezer forint. Ez már majdnem niche minőség, de designerek között is jóval többet kapsz, mint 200ml. A Profondomat pl 38 ezerért vettem, Versace Eros szintén 39 ezer volt, 200ml, nem pedig 50ml..


Szóval a parfüm túl van árazva szerintem, viszont a parfümolaj lehet, hogy megérősebb.


Mit gondoltok? Nyilván, ha rossz, nem csak veszteség, de -20 ezer is -20 ezer. Kipótolom még ennyivel és egy Mancera Tobacco is kijön belőle..



ápr. 29. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Eleve nem vennék parfumz f0st. Gagyi túlárazott hulladék. Parfümolajat meg pláne nem. Nem véletlen találtak ki a hanyatló nyugaton hogy alkohollal hígítani kell a fragrance olajat és akkor normálisan használható. Nem hagy foltot nem irritál stb.
ápr. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó minőségű és tartós.
ápr. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nagy márkák túlárazott koppintása minden illatuk, eszméletlen gyenge minőségben. Ahogy írtad is, ennyi pénzből normális parfümöket tudsz venni.
tegnapelőtt 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!