Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy érjem ezt el?

Lányok! Hogy érjem ezt el?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és borzasztóan zavar, az illatom. Minden reggel bedezodorozom, és beparfümözöm magam, de mire beérek a suliba, ugyanolyan izzadt és büdös vagyok. Nincs időm reggel fürdeni, mindig egy rakat dezodort, és parfümöt fújok magamra, de nem segít. Testszagom (kicsit azért érződik a dezodor, de azért na.) lesz és kész. Ha csak az egyiket fújom akkor is. Ha kicsit fújok akkor is. Az osztálytársaim, eljönnek mellettem és tökre finom illatúak, és még délután is. Szedem a hónajjam meg minden,de nem. Mit használjak? Tippek esetleg?

máj. 12. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fürödj meg este.
máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Solutio antisudorica, patikában lehet kapni, nézz utána. Sokaknak segít ilyen problémával.
máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

Este fürdés, reggeli tusolás. Nincs időd? Kelj korábban. Nem tudod kialudni magad? Feküdj le korábban.

Műszálas ruhákat felejtsd el.

Figyelj oda a táplálkozásra.

Használj testápoló krémet és ha fújós vagy golyós dezodort használsz, akkor helyette hónaljstiftet vegyél.

Suliba vigyél nedves törlőkendőt, amivel meg tudod törölni, ha beizzadsz.

A parfümöket pedig nem használjuk szag elfedésére, az izzadsággal keveredve csak tömegoszlató fegyver lesz.

máj. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Reggel legalább egy mosakodás hónalj környékén, ha nem akarsz zuhanyozni.

Utána deo, próbálgasd hogy melyik válik be.

Hordj jól szellőző, természetes anyagú ruhákat és ne öltözz túl melegen.

máj. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ugyanezzel szenvedtem 16 évesen, de még a rokonaim is ennyi idősen :D Ígérem, ez a kor sajátossága, de sok mindennel lehet rajta segíteni.

Az első lépés mindig a megfelelő tisztálkodással kezdődik. Használj fürdőszivacsot vagy lufát (ezt fontos legalább havonta cserélgetni) és mosakodj duplán. Használj először egy sima szappant (pl a dove illatmentes szappanja) majd utána egy jóillatú tustfürdőt. Figyelj arra is, hogy jól száritkózz meg, mert ez is fontos.

Dezodorokból én kettőt használok évek óta és kiválóan beválltak. Először használok egy old spicet (igen, tudom, hogy férfiaknak szánt dezodor, de nincs olyan szaga és nagyon tartós) [link]

Majd utána használok egy baleás dezodort. Ezt tavaly fedeztem fel, és azóta se találtam ennél tartósabbat, úgyhogy mindenképp ajánlom.

[link]


Plusz lányos tipp még, hogy ha tartósabbá szeretnéd tenni a parfümöd, akkor zuhanyzás után használj testápolót, lehetőleg olyat aminek olyan illatjegyei vannak mint a parfümödnek. Én pl általában Cloud parfümöt használok, úgyhogy kókuszos-vaníliás a testápolóm. Ez is segíteni fog abban, hogy a nap végén is jó illatod legyen. Valamint fújj egy keveset a hajadra is a parfümödből, mert az tartja meg szinte a legjobban.

Egyébként a testpermeteket is ajánlom, főleg a jó időre. Azokat könnyen újra tudod fújni napközben is, és nem is olyan drágák mint a parfümök.

Tudom mennyire el tudja veszíteni ilyenkor az önbizalmát az ember, úgyhogy kitartást kérdező :)

máj. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!